Prognóza událostí
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Prognóza událostí

 

Report PROGNÓZA UDÁLOSTÍ je vypracován pro období 1 roku nebo více let od vámi specifikovaného data na základě data, místa a času narození dané osoby.

 

Čas narození je ideální znát s přesností pokud možno na jednotky minut.

 

Vzorový report PROGNÓZA UDÁLOSTÍ si můžete stáhnout zde.

 

Pokud si objednáte tento report je třeba nám s vaší objednávkou zadat data narození osob pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

 

Jméno – Datum a čas narození – Místo narození (např. Praha)

 

do textového pole Jména, data, časy a místa narození na stránce Checkout před dokončením vaší objednávky.

 

Report PROGNÓZA UDÁLOSTÍ obsahuje značné velmi přesných a detailních informací o možných událostech, které mohou potkat danou osobu ve zvoleném roce.

 

Z těchto informací lze zjistit například den nebo dny ve kterých je nejlepší doba pro úspěch v investicích, získání nové zakázky, podstoupení operace bez rizika pooperačních komplikací, výsledku léčení, možnost změny zaměstnání, úspěchu v soudním řízení, řešení rodinných záležitostí, úspěchu v příjímacím řízení ke studiu, získání nového zaměstnání nebo vyšší pozice v současném zaměstnání, zlepšení financí, atd.

 

Tento report obsahuje i velmi přesné informace o možných nebezpečích, například možnost dopravní nehody, onemocnění vážnou nemocíohrožení zdraví dětí nemocí či nehodou, možnost úrazu, etc.

 

Rozsah tohoto reportu je cca 50 - 60 stran A4 na jeden rok.

 

Report PROGNÓZA UDÁLOSTÍ vypracovaný pro vaši osobu nebo osoby vašeho zájmu vám bude zaslán v tištěné formě poštou na dobírku.

 

490 Kč Bez DPH

490 Kč Bez DPH

check WX-FF001
chat Komentáře (0)