Partnerské vztahy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Partnerské vztahy

Report PARTNERSKÉ VZTAHY obsahuje velmi přesné a detailní informace o mnoha oblastech partnerského vztahu na základě dat, míst a časů narození obou partnerů.

 

Vzorový report PARTNERSKÉ VZTAHY si můžete stáhnout zde.

 

Pokud si objednáte tento report je třeba nám s vaší objednávkou poskytnout data narození osob pro které má být tento report vypracován ve tvaru:

 

Jméno 1 – Datum a čas narození – Místo narození (např. Praha)

Jméno 2 – Datum a čas narození – Místo narození

 

do textového pole Jména, data, časy a místa narození na stránce Checkout před dokončením vaší objednávky.

 

Informace obsažené v tomto reportu lze využít pro zjištění ve kterých oblastech vztahu dosahují partneři nejlepší úrovně vzájemné kompatibility, ve kterých oblastech jejich vztahu mezi nimi jsou nebo hrozí neshody ohrožující celkovou kvalitu jejich vztahu, ve kterých oblastech vztahu jeden nebo druhý partner dominuje a ve kterých oblastech by měl jeden druhému partnerovi vyjít vstříc, aby bylo dosaženo maximální kvality jejich vztahu.

 

Informace obsažené v tomto reportu lze využít taktéž pro zjištění se kterým z potenciálních partnerů byste dosáhli nejlepší vzájemné kompatibility a kvality vztahu, a to i v dlouhodobém časovém horizontu.

 

Report PARTNERSKÉ VZTAHY má rozsah cca 20 stran A4 a lze si jej objednat pro libovolný počet párů a zasíláme jej v tištěné formě poštou na dobírku.

 

490 Kč Bez DPH

490 Kč Bez DPH

check WX-RC001
chat Komentáře (0)